HAKKIMIZDA

Sıla Yapı kurulduğu günden beri sürekli gelişim göstermekte ve müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır. Bu başarısını da şirketin aşağıdaki ilkelerinden taviz vermeden çalışması neticesinde elde etmiştir.

Çalışma İlkelerimiz:

1).
Şirketimizin temeli dürüstlük, doğruluk ve genel ahlak kriterleri ile oluşturulmuştur.
2). Müşteri menfaatlerini kendi menfaatlerimizden üstün tutarak müşterimizin daimi memnuniyetini kazanmak.
3). Bilgi, teknoloji ve deneyimi çalışma hayatımızın her alanında kullanarak geleceğin cephe tasarımlarını şekillendirmek.
4). Kurum ya da kuruluşların; kurumsal kimliklerini, vizyon ve misyonlarını tasarımlarımızda göstererek firmaların imajlarını binalarına yansıtmak.
5). Tüm çalışanlarımızın sürekli eğitim ve gelişimini sağlayarak tüm dünya ile entegre olmak ve uluslar arası firmalar ile rekabet edebilecek düzeye erişmek.

BİLGİ BANKASI
Giydirme cephe sisteminin tarihçesine bakıldığında, dünyadaki ilk asma giydirme cephe uygulamasının, 1820 yılında Philadelphia’da iki katlı bir banka binasının cephesinde yapılmış olduğu görülmektedir. Giydirme cephe konseptinin ortaya çıkmasına neden olan çelik konstrüksiyonlu ilk gökdelen ise, 1883 yılında inşa edilen Chicago’daki Home Insurance binasıdır. 1851 yılında Londra’da inşa edilen Crystal Palace sergi merkezi, dökme demir taşıyıcı çubuklar arasına yerleştirilmiş, 300.000 parça cam kullanılarak oluşturulmuş, tamamen şeffaf olan kabuğu ile yeni bir kavramı dünyaya tanıtmıştır.